Podlahy, stavby, dveře | Rieger.cz
Podlahy, stavby, dveře | Rieger.cz
RIEGER DESIGN - akce, novinky

RIEGER DESIGN - PODLAHY, INTERIÉRY, STAVBY Projektování a realizace staveb

RIEGER DESIGN - Stavby

Rodinný dům na klíč

Dřevostavby, montované rodinné domy, nízkoenergetické domy na klíč, ekonomické pasivní domy.

Stavíme dřevostavby, nízkoenergetické domy, rodinné domy na klíč, montované domy, ekonomické pasivní domy, domky, chaty. Projekty rodinných domů typu bungalov, patrový dům či individuální projekt. Stavíme pro Vás ekonomicky, rychle s nízkými náklady.


Dřevostavby, rodinné domy - výhody našeho systému výstavby

  • Individuální plánování a výroba dřevostavby
  • Vynikající tepelně izolační i zvukové vlastnosti dřevostaby (K= 0,15 W/m2K)
  • Kompletní servis včetně zajištění financování dřevostavby
  • Kvalitní a rychlá výstavba dřevostavby
  • Dodávka od projektu rodinného domu k nastěhování
  • Zázemí silné firmy s tradicí

Dřevostavby a nízkoenergetické rodinné domy na klíč

Dřevostavby a nízkoenergetické rodinné domy na klíč zaznamenávají v posledních pár letech významný nárůst v oblibě. Jako nízkoenergetické rodinné domy můžeme označit také domy ze dřeva (dřevostavby), které vynikají výbornými tepelně-izolační vlastnostmi a mechanicky řízeným větráním, jako i dalšími aspekty, které trend výstavby těchto rodinných domů podporují.

Proč právě dřevostavby a nízkoenergetické rodinné domy?

Dřevostavby mohou být dnes po architektonické stránce velmi působivé a zcela rovnocenné zděným domům. Použití dřeva pro stavbu rodinných domů velmi dobře vyhovuje současným požadavkům na funkčnost a finanční dostupnost bydlení a udržitelnost výstavby z hlediska vyčerpatelnosti surovinových zdrojů.

Dřevostavby, nízkoenergetické rodinné domy - výhody našeho systému výstavby

Stavíme dřevostavby, nízkoenergetické domy, rodinné domy na klíč, montované domy, ekonomické pasivní domy, domky, chaty. Projekty rodinných domů typu bungalov, patrový dům či individuální projekt. Stavíme pro Vás ekonomicky, rychle s nízkými náklady.

Dřevostavby a energetická úspornost

Vynikající tepelně izolační vlastnosti používaných materiálů umožňují vytvářet dřevostavby a jejich konstrukce s minimálními energetickými ztrátami. Podle volitelných variant tloušťek jednotlivých vrstev konstrukcí je možné dosáhnout parametrů nízkoenergetického až pasívního domu.

Dřevostavby a tepelná stabilita

Díky užití dřevovláknitých desek, které mají značně vysokou tepelně akumulační schopnost, nedochází k letnímu přehřívání dřevostavby. Odstraňuje se tak jedna z mála nevýhod, jež dřevostavby mají – jejich malá tepelná stabilita (zejména s ohledem na letní období). Fázový posuv teplotního kmitu dosahuje hodnot 8 až 13 hodin.

Dřevostavby a požární odolnost

Používané materiály mají značnou požární odolnost. Při hoření jejich povrch zuhelnatí a zamezí tak rychlému šíření požáru do nitra konstrukcí. Výsledkem je nadstandardní požární odolnost konstrukce dřevostavby.


Facebook Dřevěné podlahy RIEGER DESIGN | www.rieger.cz

RIEGER DESIGN s.r.o., Komunardů 1154/38, 170 00 Praha 7 – Holešovice
Firma RIEGER DESIGN s.r.o. je zapsána v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 177248, Identifikační číslo : 248 19 573